ПС вчителів іноземних мов

Згідно плану роботи професійної спільноти вчителів іноземної мови Сокирницького ліцею 14 листопада було проведено засідання по проблемному навчально-методичному питанню"Вдосконалення уроку через впровадження в навчально-виховний процес сучасних технологій як основи рівного доступу учнів до якісної освіти".Вчителі французької та англійської мов поділилися різноманітними методами викладання для підвищення в учнів інтересу до вивчення іноземної мови,до практичного використання їх у сучасному житті.Обговорювалися питання методичних рекомендацій щодо використання нетрадиційних форм організації навчального процесу.На завершення вчителька французької мови Монич О.І.поділилась своїм досвідом роботи,презентувавши колегам урок у 7-б класі за темою"Здоров'я,його роль в житті людини".Для досягнення цілей уроку та підвищення мотивації навчання учнів вчителька використовувала інформаційні технології,дидактичні матеріали,різноманітні креативні завдання.

13:16 16.11.2023

20 березня-Міжнародний день франкофонії,або день французької мови.

20 березня-Міжнародний день франкофонії,або день французької мови.Це свято всіх,що розмовляють і вивчають цю мову.Сокирницький ліцей є також франкомовним,тому сьогодні учні представили культурні особливості франкомовних країн,приготували стінгазети та флешмоб.Свято закінчилося словами: «Французький дух-це і є французька мова»

22:32 20.03.2023