Дата: 19.12.2023 14:28

Тиждень іноземної мови у Сокирницькому ліцеї проходив з 11 по 19 грудня 2023 року згідно плану професійної спільноти вчителів іноземної мови. Під час проведення  тижня-фестивалю під гаслом"Єдність у розмаїтті"учні брали участь у різноманітних конкурсах,вікторинах, виконували креативні завдання,що дало їм можливість збагатити  знання з французької та англійської мови та  розширити свій кругозір. Головною метою проведення тижня в ліцеї   було підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови,розвиток в учнів творчих здібностей,логічного мислення та пам'яті.Мета була досягнута,адже учні отримали естетичне задоволення,поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах,вікторинах,виставках,квестах.