21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Дата: 21.02.2023 22:24

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Цей день покликаний нагадати нам не лише про неповторне розмаїття мов світу, а й про право кожного розмовляти своєю мовою.

Рідна для нас українська— це мова, що йде від серця, така велична, щедра і прекрасна . Прозора й чиста, як гірська вода. Це України мова барвінкова. Така багата й вічно молода.

Учні нашої школи мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

Конкурси, мовні ігри, квести спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, берегти і розмовляти рідною мовою, бо мова має значення. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови проведені заходи є важливими і особливо актуальними.

Бо мова - це наша сила, ДНК нації.

Бо мова - це наша зброя...