Учнівське самоврядування ліцею ініціювало збір використаних батарейок, до якого залюбки долучилися учні і вчителі.

Дата: 19.02.2024 12:06

Безтурботно викинута у смітник батарейка становить загрозу для довкілля . Без правильної утилізації батарейки є небезпечними для організму людини та навколишнього середовища. Шкода батарейок для природи досить серйозна:

❗️Забруднення повітря❗️

Батарейки піддаються фотохімічної реакції, оскільки вони розкладаються на звалищах.

👆 Що ми маємо:

викиди парникових газів → парниковий ефект → глобальне потепління/зміни клімату.

❗️Забруднення води❗️

Шкідливі хімічні речовини можуть проникати в місцеве водопостачання, 👆як наслідок → знищення рослини і тварин → зміна екосистеми водойм.

❗️ Забруднення грунту❗️

Батарейки містять токсичні хімічні речовини, які поглинаються грунтом і саме тут відбуваються шкідливі наслідки👆 → життя в такому грунті зупиняється.

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Учні нашого ліцею переймаються сучасним станом екології і вирішили не стояти осторонь, а зробити щось корисне задля покращення стану довкілля нашого краю.