День української мови та писемності.

Дата: 09.11.2021 11:08

9 листопада відзначають День української писемності та мови

День української мови та писемності.

Традиційно в цей день проводиться загальнонаціональний радіодиктант єдності.До Всеукраїнського диктанту єдності долучився і Сокирницький ЗЗСО.Адміністрація школи разом з директоркою Чегіль Б.В. запросили гостей долучитися до флешмобу. Це староста громади, священники села та наш письменник Орос В.В.Всі хвилювалися, але емоції були дуже позитивні.Не менше переживали учні, які писали разом зі своїми вчителями філологами та вчителями іноземних мов, історії, зарубіжної літератури, математики.Не залишилися осторонь свята і бібліотекарі, які підготували чудову виставку.Після написання диктанту ще довго вирували бурхливі емоції та обговорення.Заснування Дня української мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її протягом усього життя!