Свята та пам'ятні дати

День Соборності України

Сьогодні, 22-го січня, ми відзначаємо День Соборності України та 78-му річницю утворення Закарпатської області у складі України. У Хусті відбулося урочисте зібрання, присвячене цим святковим датам, під назвою «Наша єдність – наша зброя».

23:24 22.01.2024

Шевченківські дні

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря - це можливість щоразу осмислити його поетичні твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. Мали таку нагоду й вихованці Сокирницького ліцею. Учні 6-9 класів читали поезію, присвячену Т.Шевченку, збирали пазли із уривків його віршів , малювали. Цікавою і смачною була «Літературна кав‘ярня», де школярі могли перевірити свої знання про Кобзаря та насолодитись тістечками із маккофе. Кращими знавцями визнано Софію Цопко і Іванку Іванчо, учениць 9-А класу. Учні молодших класів також ознайомилися з поезією Шевченка.Вітаємо всіх, хто пам‘ятає слова нашого Пророка, у кого живе дух свободи, дух нації.

15:58 10.03.2023