Вибір підручників

Національний тиждень читання під гаслом Український інститут книги

У період з 4 по 10 грудня в Україні проходив Національний тиждень читання під гаслом Український інститут книги #Бути своїм. Головна мета заходу - залучити юних українців до читання книг та відвідування бібліотек, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібіліотеки. З цієї нагоди 6 грудня бібіліотекар Сава Оксана Михайлівна провела літературну годину, а запрошеним був сільський поет Орос Василь Васильович. Він ознайомив дітей із власними книгами, читав авторські твори, презентував нові вірші. Діти із захопленнями слухали розповіді письменника.

20:23 10.12.2023

2 квітня у Сокирницькому ліцеї святкували Міжнародний день дитячої книжки. Активними учасниками свята були молодші школярі. Бібліотекар Сава О.М. разом із класними керівниками ознайомлювали діток із дивовижними казками Г. К. Андерсона, якому цього дня відзначали роковини. На диво, малеча читає і вірить казкам, адже там завжди перемагає добро.

13:16 02.04.2023

Шевченківські дні

В історії назавжди залишаються  імена, які з гордістю пам'ятає і шанує  людство. До таких  належить і Великий Кобзар українського народу  - Тарас Григорович  Шевченко.

15:34 17.03.2023