Профорієнтація

В рамках профорієнтації, за ініціативи працівників Хустського РУП , старшокласники нашого ліцею долучилися до онлайн-зустрічі на запрошення факультету 4 (Кіберполіції) ХНУВС на тему: "Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році"

13:10 08.11.2023

Бесіди "Як зробити правильний вибір?", "Професії майбутнього"

Кого з нас в дитинстві не питали, ким хочемо стати, коли виростемо? Захоплення і бажання змінюються під час дорослішання постійно, діти хочуть бути героями комп’ютерних ігор, юристами, моделями, стюардесами, пожежником та кимось ще. І замислюватися більш серйозно про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. В Сокирницькому ліцеї учням допомагають зрозуміти себе і свої можливості, щоб в потрібний час зробити правильний вибір своєї майбутньої професії. Бесіди "Як зробити правильний вибір?", "Професії майбутнього"

11:13 28.02.2023