СТАРТУВАВ КОНКУРСНИЙ ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ 11 КЛАС

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ, БАТЬКІВ, УЧНІВ!

З 12 до 21 березня 2024 року ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» проводить онлайн-презентації авторських концепцій підручників 11 клас, поданих на конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках.

Управління освіти запрошує долучитись педагогічних працівників, учнів та батьків до перегляду презентацій авторських концепцій  підручників. Презентації відбуватимуться на YouTube-каналі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».  З оригінал-макетами підручників можна буде ознайомитися в Електронній бібліотеці на сайті ДНУ «ІМЗО» (https://lib.imzo.gov.ua/). Поставити запитання авторам можна буде на сторінці ДНУ «ІМЗО» у facebook

Графік онлайн-презентацій

авторських концепцій підручників, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)

12.03.2024 р.    «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

«Зарубіжна література (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

14.03.2024 р.  «Правознавство (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

18.03.2024 р. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

«Всесвітня історія (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

21.03.2024 р.  «Хімія (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Шановні учасники освітнього процесу, у зв'язку з високою захворюваністю на гепатит А  , з 22 січня навчання у ліцеї відбуватиметься у дистанційному форматі до покращення епідемологічної ситуації.

Оголошення !!!

20:51 19.01.2024

Оголошення!!!

ОГОЛОШЕННЯ З 21 березня 2022 року плануємо розпочинати навчання з використанням технологій дистанційного навчання.   Долучитися до навчання  у Сокирницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови можуть учні з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Сокирниці. Для цього необхідно подати заяву одного з батьків (або осіб, які їх заміняють) на тимчасове відвідування ЗЗСО.  Заяви приймаються щоденно з 9.00  по 17.00 к.ч., при собі мати копію свідоцтва про народження дитини або паспорта (за наявності).

20:35 18.03.2022