Тиждень іноземної мови

Дата: 13.12.2021 12:00

З 6 по10 грудня у Сокирницькому ЗЗСО проводився тиждень іноземної мови присвячений історії,культурі та традиціям Франції та Англії.Кожен день тижня вирізнявся яскравістю та нетрадиційністю.Учні закладу готували стінгазети,листівки до Дня Миколая,до різдвяних свят,проведений конкурс на кращий малюнок.Традиційно було проведено конкурс знавців французької та англійської мов серед учнів 5-8 класів .Вчителі прагнули мотивувати дітей до вивчення іноземної мови нетрадиційними формами роботи:новорічні квести ,інсценівки,уроки-вікторини.Всі учні були активними,креативними і сподіваємося,що учні взяли для себе багато корисного.